Відбулось засідання тридцятої сесії районної ради сьомого скликання

Немає коментарів 9 Перегляди

      27 лютого 2020  року  відбулось  пленарне засідання тридцятої  сесії районної ради сьомого скликання, яке провела  заступник голови районної ради  Катерина Биковець. У роботі сесії взяли участь:   в.о. голови  районної державної адміністрації Юрій Заславський, керівник апарату Козелецької районної державної адміністрації Наталія Пенська, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, керівники організацій, установ району, представники засобів масової інформації, голови  територіальних громад.

     На пленарному засіданні  тридцятої сесії Козелецької районної ради  розглянуто  27 питань.

  Визначившись із порядком денним тридцятої  сесії районної ради сьомого скликання, депутати районної ради заслухали інформацію заступника керівника Ніжинської місцевої прокуратури Чернігівської області  Віталія Мельниченка  про роботу Ніжинської місцевої прокуратури на території  Козелецького району за 2019 рік.

     Наступним питанням  депутати  прослухали звіт заступника голови районної ради та взяли його до відома.

    Далі депутатський корпус розглянув та затвердив блок рішень з питань районного бюджету. Було затверджено звіт про виконання районного бюджету за 2019 рік,  взято до відома  інформацію про використання  коштів резервного фонду  районного бюджету за ІV  квартал 2019 року,   внесено  зміни  до районного бюджету на 2019 рік. 

    З метою  своєчасного проведення заходів оповіщення на території  району для недопущення  виникнення  та вчасного реагування на виниклі надзвичайні ситуації,  сесією затверджено  Програму  технічної модернізації місцевої  автоматизованої системи централізованого оповіщення  Козелецького району; затверджено районну Програму забезпечення оборонних та мобілізаційних  заходів на 2020-2021 роки, а також внесено зміни до Програми створення і використання матеріальних  резервів для запобігання, ліквідації надзвичайних ситуацій та їх наслідків у районі, якою передбачено придбання квадрокоптера для виявлення загроз  надзвичайних ситуацій для населення.

   На пленарному засіданні було прийнято Програму розвитку фізичної культури та спорту в Козелецькому районі на 2020-2021 роки, мета якої – підвищення ефективності реалізації державної політики у сері фізичної культури і спорту, сприяння  фізичному і духовному розвитку молоді, формування основ здорового способу життя  та патріотизму, створення умов  для задоволення потреб  кожного громадянина  у фізичному розвитку.

   У зв’язку з прийняттям об’єднаними територіальними громадами  програм з надання одноразової грошової допомоги для жителів територій, що ввійшли до їх складу, були внесені зміни до районної Програми надання адресної одноразової грошової допомоги.

   Не підтримали депутати проекти рішень: про затвердження в новій редакції статуту  Козелецького  музею історії  ткацтва Чернігівщини та про затвердження в новій редакції  Положення  про установу «Козелецький  районний будинок культури». Ці питання  доопрацьовані та будуть  внесені на розгляд наступного пленарного засідання.

   Одноголосно депутатський корпус проголосував за питання щодо взяття зобов’язань по забезпеченню користування безоплатним житлом фахівців з медичною освітою та затвердив Положення про порядок складання  та затвердження фінансового плану КНПКРР «Козелецька центральна районна лікарня».

  Також депутатами було прийнято низку рішень з питань комунальної власності: затверджено перелік об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міста Козелецького району на 2020 рік; безоплатно передано у власність Максимівської та Одинцівської сільських рад майно фельдшерсько-акушерських пунктів с.Максим і с.Соколівка та фельдшерських пунктів с.Волевачі, с.Кошани і с.Одинці; передано транспортний засіб з балансу КНПКРР «Козелецький районний центр первинної медико-санітарної допомоги» на баланс районної ради; надано згоду на безоплатну передачу  у спільну власність  територіальних громад району зі спільної власності територіальних громад Чернігівської області спеціалізованого автотранспорту – автомобіля Renault  для амбулаторії ЗПСМ с.Сираї; внесено зміни до рішення  про передачу права оперативного управління майном спільної власності територіальних громад Козелецького району  між закладами охорони здоров’я.

   На пленарному засіданні було затверджено прийняті у міжсесійний період спільні розпорядження  районної державної адміністрації  та районної ради.

    Було заслухано та взято до відома  інформацію про хід виконання розрахованої на 2017-2021 роки Програми попередження дитячої безпритульності  та бездоглядності, розвитку сімейних форм виховання  дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування.

  Також було взято до відома  інформацію про зняття з контролю Програми  фінансового забезпечення виконання депутатських повноважень та порядок їх використання  на 2019 рік.

  Депутатський корпус одноголосно підтримав звернення депутатів Ічнянської районної ради до Президента України, Премєр-міністра України, Голови Верховної Ради України щодо недопущення кодування  українських телеканалів у прикордонних  областях України,  які межують з Російською Федерацією.

  Заслухавши запит депутата районної ради Мачачі Г.С. щодо збереження Міжшкільного навчально-виробничого комбінату, депутатський корпус підтримав запит. З метою  вивчення та опрацювання даного питання буде створено робочу групу районної ради.

     За ініціативи депутата районної ради Мачачі Г.С.  питання оформлення  звернення  до Президента України та Верховної Ради України відносно продажу землі буде опрацьоване робочою групою  районної ради з числа керівників фракцій та депутатів Козелецької районної ради сьомого скликання.

    Одноголосно депутати районної ради підтримали звернення Козелецької районної ради до голови Чернігівської обласної державної адміністрації, Служби автомобільних доріг  у Чернігівській області, подане  за ініціативи депутата районної ради Науменка Є.В. щодо вжиття заходів з видалення аварійно-небезпечних дерев у смузі відводу  автодоріг «Козелець- Козари-Носівка» та «Козелець-Данівка».

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

21 002 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>