Відзначення Всеукраїнського дня культури та аматорів народного мистецтва

Немає коментарів 299 Перегляди

   У другу неділю листопада своє професійне свято — Всеукраїнськоий день культури та аматорів народного мистецтва відзначають люди, які дарують тепло, любов та радість, без участі яких важко уявити майже всі професійні свята. Привітати з цією подією працівників культури прийшли голова районної державної адміністрації Сергій Андреєв, голова районної ради Роман Круглик, голова районного комітету профспілки працівників культури Раїса Бражинська, директор Козелецької районної центральної бібліотеки Віктор Білоусько, депутат районної ради Діана Прокопенко.
           З вітальним словом виступив голова районної державної адміністрації Сергій Андреєв, який зазначив, що професія працівника культури — одна з найважливіших, бо саме ці люди є носіями національної історії, мови, народних традицій і звичаїв, без яких не існує жодна країна. Він  подякував за організацію культурного життя району начальнику відділу культури та туризму райдержадміністрації Любові Боришполець, яка за сумлінну працю відзначена почесною грамотою облдержадміністрації.
       Голова районної ради Роман Круглик від імені виконавчого апарату районної ради та всього депутатського корпусу привітав працівників  закладів культури та майстрів народного мистецтва району і побажав щедрих їм творчих ужинків, щастя, здійснення планів, надій та сподівань .

       У своєму виступі голова районної  наголосив, що споконвіку пісня і танок, музика і слово, витвори майстрів народної творчості були виразниками національної ідеї, оберегами історічної пам’яті, які живили і зміцнювали надію народу на краще майбутнє. Роман Круглик підкреслив, що на Козелеччині не тільки збереглись, але й продовжують розвиватися амоторські етнографічні колективи, даруючи насолоду жителям не тільки нашого району, а й за його межами.
        Очільники району нагородили кращих працівників культури за вагомі досягнення у праці та багаторічну сумлінну роботу в галузі культури почесними грамотами.
       Найщиріші слова привітань, подяки, побажань ветеранам та колегам висловила голова районного комітету профспілки працівників культури Раїса Бражинська,яка зазначила, що в районі функціонує 32 сільські будинки культури, 33 сільські клуби, Козелецький районний та Остерської будинки культури, 3 музичні школи, 3 музеї, 55 бібліотек, де працює 321 творча й обдарована особистість. Вона повідомила, що аматорські колективи району беруть участь у міжнародних фестивалях, а саме фольклорний колектив Красилівського сільського будинку культури брав участь у Міжнародному фестивалі в с.Олешня Ріпкінського району. Зразковий танцювальний колектив району «Антошка» районного будинку культури (керівник Тетяна Куриленко) та «Веселі черевички» Козелецького будинку творчості дітей та юнацтва (керівник Тамара Романовська) брали участь у Міжнародному фестивалі у Болгарії. Раїса Брижинська вручила почесні грамоти відділу культури та туризму районної державної адміністрації кращим працівникам.
       Привітав присутніх зі святом директор Козелецької районної центральної бібліотеки Віктор Білоусько, який побажав добра, миру, злагоди та задоволення від роботи і небайдужих, активних і вдячних глядачів, слухачів, відвідувачів.
       Концертну програму для присутніх підготув колектив Прогресівського сільського будинку культури (керівник Ірина Дубик). Дарували свої таланти присутнім у залі Олександр Опенько та дитячі танцювальні колективи «Територія твого танцю» (керівник Ірина баштан), «Веселі черевички» (керівник Тамара Романовська).

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

20 971 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>