Вітання голови районної ради воїнам-інтернаціоналістам

Немає коментарів 676 Перегляди

                 Шановні учасники бойових дій в Республіці Афганістан, воїни-інтернаціоналісти! 

  

         Від імені районної ради вітаю Вас з річницею виведення радянських військ з Афганістану та Днем вшанування учасників бойових дій на території інших держав.

         Минуло  26 років з часу офіційного закінчення афганської війни, на якій наші воїни проявили мужність, стійкість, відвагу і героїзм. Ми низько схиляємо голови перед відвагою всіх, хто з честю виконував свій військовий обов’язок ,не шкодуючи власного життя та здоров’я.

       Цього дня ми  вшановуємо воєнний подвиг не лише тих, хто воював в Афганістані, а й усіх учасників бойових дій на території інших держав. Куди б не закидала доля наших земляків, яким довелося брати участь у миротворчих операціях, вони завжди чесно й сумлінно виконували військову присягу. За хоробрість, високий професіоналізм, надійність і благородство вони заслужили щиру подяку багатьох народів та примножили авторитет України як країни–миротворця.

       Нажаль сьогодні на землю України прийшла війна. І  на захисті суверенітету і територіальної цілісності держави в перших рядах знову стоять воїни-інтернаціоналісти, передаючи свій бойовий досвід і мужність молодим воїнам. Честь і слава їм за те.

                                                                          Шановні друзі!

           В цей пам’ятний день бажаю Вам міцного здоров’я на довгі роки, миру, злагоди в родинах, великого щастя, успіхів у виконанні всього задуманого!

 

З повагою,

Голова районної ради                                         Роман Круглик

 

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

18 656 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>