Вітання голови районної ради з Днем захисника України

Немає коментарів 224 Перегляди

  Шановні жителі Козелецького району!

 

              Указом Президента України Петра Порошенка в минулому році в нашій державі запроваджено нове свято — День захисника України. В цей урочистий день ми вшановуємо всіх, хто причетний до цього високого звання, звання єдиного для всіх: від вкритих сивиною і увінчаних нагородами ветеранів Другої світової війни, до молоді, яка лише нещодавно одягла військову форму. Всі ті, хто носить почесне звання захисника Вітчизни уособлюють всі етапи розвитку нашого славетного війська: ті хто вів смертельний двобій із фашизмом, брав участь у так званих локальних воєнних конфліктах, миротворчій діяльності, ліквідації чорнобильського лиха і несе сьогодні нелегку військову службу, захищаючи свободу і незалежність Батьківщини.
            Сьогодні слово «захисник» для українців набуло особливого значення. Знову настав час випробування для України – випробування на зрілість, на терпіння, на толерантність. Змінилися і звичні обличчя захисників — сьогодні на захист нашої незалежності та цілісності держави стають хлопці та дівчата, дорослі чоловіки і жінки беруть зброю в руки і йдуть захищати рідний дім.
           Як показали події останіх років, сила та міць української держави — у єдності армії та народу. Дякуючи допомозі простих людей, волонтерів українська армія вистояла в тяжких випробуваннях 2014 року, змогла захистити териториальну цілісність і суверенітет нашої держави.
          14 жовтня в Україні також відзначається велике релігійне свято Покрови Пресвятої Богородиці. Від часів Хрещення Київської Русі і до наших днів це свято духовно об’єднувало наш народ, живило його вірою у повсякчасне заступництво Божої Матері за людській рід, за мир і добро на нашій землі.
          Шановні земляки! Дозвольте мені у день цього подвійного свята від імені депутатів районної ради побажати вам мирного неба, злагоди та взаєморозуміння. Незламності духу та міцного здоров’я нашим захисникам України і усім нам віри в світле майбутнє нашої держави!

Слава Україні!

З повагою,

Голова районної ради                                                                                    Роман Круглик

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

20 971 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>