Вітання заступника голови районної ради з Днем Збройних Сил України

Немає коментарів 60 Перегляди

Шановні військовослужбовці!

897351    Щиро вітаю вас із Днем Збройних Сил України. Відзначаючи це свято, ми складаємо глибоку шану всім, хто боронив честь і свободу рідної землі, хто нині зміцнює обороноздатність країни, хто оберігає наші кордони.

  Український народ високо цінує службу воїнів, які виконують покладений на них конституційний обов’язок, забезпечують надійну оборону Вітчизни, її недоторканність та територіальну цілісність.

       День Збройних сил України — це насамперед свято на честь тих, хто нині захищає територію нашої країни від ворогів, піклується про безпеку та зміцнення обороноздатності Української держави. Це свято хоробрих військовослужбовців, завдяки незламному духу яких наша країна досі лишається суверенною незалежною державою.  Віримо, що українські військовослужбовці й надалі гуртуватимуться навколо ідеї єдиної, неподільної і цілісної України.

      Доблесть і честь солдатів і офіцерів — в цьому справжня сила будь-якої армії та українські військовослужбовці зберегли все це і примножили. Український воїн — надійний захисник, відданий патріот і людина, для якої честь, свобода і незалежність понад усе.

        Прийміть сердечну шану і повагу за Ваш чесно виконаний військовий обов’язок. А держава і всі ми повинні гордитися тим, що в нас є справжні воїни. Ваша сміливість та самовідданість – приклад для молодого покоління. Адже немає більшої цінності, ніж радість життя на вільній, рідній землі. Мирного неба Вам, Вашим родинам і Україні!

З повагою,

заступник голови районної ради Катерина Биковець

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

20 971 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>