Вшанували пам’ять жертв війни в Україні

Немає коментарів 52 Перегляди

IMG_4592_1    22 червня, голова районної державної адміністрації Юрій Заславський, заступник голови Козелецької районної ради Катерина Биковець, секретар Козелецької селищної ради Наталія Лугина, начальник відділу освіти, культури і туризму, сім’ї, молоді та спорту РДА Людмила Сенченко вшанували світлу пам’ять мільйонів земляків, життя яких обірвала Друга світова війна 1939-1945 років, та поклали квіти до Меморіалу слави у Козельці. 

    Найкривавіша в історії світу війна принесла українцям незліченні жертви й страждання, масовий терор, смерть і руйнування. Гірка доля не оминула жодну українську родину, Друга світова забрала життя кожного п’ятого українця.

       Перемога над нацизмом – плід титанічних зусиль десятків держав і сотень народів, адже під час Другої світової війни бойові дії відбувалися на 2/3 територій держав, що тоді існували, у ній взяли участь 80% людства, з них близько 8 мільйонів українців. Щоб побороти ворога на боці Об’єднаних Націй українці воювали в складі армій Великої Британії та Канади (45 тисяч осіб), Польщі (120 тисяч), СРСР (більше ніж 7 мільйонів), США (80 тисяч) і Франції (6 тисяч), а також визвольного руху в самій Україні (100 тисяч в УПА). 

     Нині, як і в роки Другої світової війни, Україна воює з агресором – путінською Росією, яка посягає на нашу територіальну цілісність. Для нас це війна за свободу, цивілізованість, демократію та європейські цінності проти імперських амбіцій підступного агресивного сусіда. Отож і сьогодні єдність української нації, підтримка міжнародної спільности і міць наших збройних сил є запорукою існування держави та збереження прав людини і громадян. IMG_4587_1

IMG_4588_1

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

21 123 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>