Заходи з нагоди святкування Дня місцевого самоврядування

Немає коментарів 351 Перегляди

          9 грудня в районному будинку культури відбулися урочисті заходи з нагоди Дня місцевого самоврядування. Святкові урочистості розпочалися з виступу духового оркестру під керівництвом заслуженого працівника культури України Григорія Хитуна.  

          У заході взяли участь голова районної ради О.Б. Дмитренко, заступник голови районної ради К.І. Биковець, голова районної державної адміністрації В.І. Швед, сільські голови, працівники апаратів районної та сільських рад, депутати районної та сільських рад.

          Вітаючи присутніх зі святом, голова районної рад О.Б. Дмитренко висловила гордість за депутатський корпус районної ради, подякувала всім за підтримку і, зокрема, зазначила, що наполеглива співпраця і ділові партнерські стосунки всіх органів місцевого самоврядування та органів державної виконавчої влади — це єдино правильний шлях до забезпечення гідного життя наших співгромадян.

          Під час урочистостей голова районної ради О.Б. Дмитренко та голова райдержадміністрації В.І. Швед за багаторічну співпрацю з органами місцевого самоврядування, за сумлінне виконання посадових обов’язків, а також з нагоди професійного свята вручили відзнаки кращим представникам органів місцевого самоврядування.

          Присутніх привітали піснями Олександр Опенько та Олександра Ремез. Також на всіх чекав приємний сюрприз, а саме виступ народної артистки України Алли Кудлай та заслуженого артиста України Максима Кудлая._dsr9369_dsr9385_dsr9490_dsr9497_dsr9501_dsr9595_dsr9668_dsr9541_dsr9697

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

20 980 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>