Засідання колегії райдержадміністрації

Немає коментарів 66 Перегляди

31 січня заступник голови районної ради Биковець К.І. взяла участь у засіданні колегії, яку провів голова райдержадміністрації Швед В.І. На колегії розглядалися питання виконання Програми соціально-економічного розвитку та стан виконавської дисципліни за минулий рік.

Про підсумки виконання Програми економічного і соціального розвитку району за 2016 рік доповіла начальник управлінння економічного розвитку райдержадміністрації Ольга Дрофенко. Співдоповідав з цього питання начальник управління агропромислового розвитку районної державної адміністрації Микола Панночка, який поінформував про підсумки та показники сільськогосподарської галузі за минулий рік.

Слово для виступу надали директору ПАТ «Козелецьке АТП-17440» Віктор Бодня, який пояснив причини зниження показників пасажироперевезень за минулий рік, умови забезпечення підприємством соціальних перевезень та відновлення деяких маршрутів, звернувся до присутніх голів територіальних громад сприяти виділенню коштів місцевих бюджетів для забезпечення пільгового підвезення соціально незахищених категорій населення.

Про стан виконавської дисципліни, організації виконання завдань, визначених законами України, актами і дорученнями Президента України, Кабінету Міністрів України, власними рішеннями, реагування на звернення та запити депутатів усіх рівнів, роботи зі зверненнями громадян за підсумками 2016 року доповіла керівник апарату районної державної адміністрації Наталія Пенська.

З інформацією про епізоотичну ситуацію в районі із захворювань на африканську чуму свиней і сказ виступив в.о. начальника управління Держпродспоживслужби в Козелецькому районі Петро Приходьон, який вкотре наголосив на необхідності проведення роз’яснювальної роботи серед населення щодо профілактики цих захворювань. Головний лікар Козелецької центральної районної лікарні В’ячеслав Приліпко повідомив, що лікувальні заклади області забезпечені вакцинами проти сказу.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

20 363 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>