Засідання колегії райдержадміністрації.

Немає коментарів 55 Перегляди

  30 квітня відбулося розширене засідання колегії Козелецької районної державної адміністрації спільно з президією районної ради, яке провів в.о. голови райдержадміністрації Віктор Петров. Участь у колегії взяли голова районної ради Роман Круглик, члени колегії та члени президії районної ради, начальники управлінь, відділів райдержадміністрації, окремі керівники підприємств, установ, організацій, голови територіальних громад, представники районних ЗМІ.

       На засіданні розглядалося питання про підсумки виконання Програми економічного і соціального розвитку та бюджету району за I квартал 2015 року.

       Доповідала з цього питання начальник управління економічного розвитку райдержадміністрації Ганна Колесниченко. Вона наголосила, що район за підсумками соціально-економічного розвитку посів в області четверте місце. Виступила з питання соціального та економічного розвитку району заступник начальника управління агропромислового розвитку райдержадміністрації Людмила Набільська. Заступник начальника фінансового управління Олена Матющенко прозвітувала з питання виконання бюджету району за I квартал 2015 року.

       Участь в обговоренні питання денного взяли директор ПАТ «Козелецьке АТП–17440» Віктор Бодня і головний бухгалтер ООВ з іноземними інвестиціями «Форнетті-Україна» Світлана Чижова.

        Підводячи підсумки, в.о.голови райдержадміністрації Віктор Петров дав доручення з урахуванням пропозицій і зауважень доопрацювати проект розпорядження.

За повідомленням  відділу інформаційної діяльності та
комунікацій з громадськістю апарату
райдержадміністрації

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

13 147 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>