Заступник голови районної ради К.І. Биковець взяла участь в урочистій церемонії підняття Державного прапору та акції «Я громадянин України»

Немає коментарів 84 Перегляди

23 серпня 2016 року відбулась церемонія підняття державного прапору України в якій взяли участь заступник голови районної ради К.І. Биковець, голова райдержадміністрації В.І. Швед, селищний голова В.П. Бригинець, заступник голови райдержадміністрації В.І. Жидкова.

      Щорічно 23 серпня Україна відзначає День Державного прапора. За офіційною версією, 23 серпня 1991 року — після провалу путчу в Москві — група народних депутатів внесла синьо-жовтий український прапор у сесійний зал Верховної Ради. Освячення Національного прапора було проведено священиком УАПЦ Петром Бойком. Якраз до цієї події і прив’язаний Указ Президента України, Л.Кучми, «Про День Державного Прапора України» № 987/2004, написана відповідна картина на стіні ВРУ, а цей прапор, як реліквія, урочисто зберігається під склом в музеї ВРУ. Наступного дня Україна проголосила незалежність.

Урочисте зібрання розпочалось з підняття прапора під Державний Гімн України. Після цього з щирими побажаннями виступили В.І. Швед, К.І. Биковець, В.П. Бригинець які наголосили, що сьогодні ми вшановуємо символ нашої державності, нашої національної самобутності, гордості за свою країну та від усього серця побажали, щоб життя завжди було яскравим і багатим, як кольори нашого Державного прапору: синім і мирним, як небо, та жовто-золотистим, як пшеничні поля України.

Також під час заходу була проведена акція «Я громадянин України», на якій голова райдержадміністрації вручив паспорти громадян України – перші офіційні документи підростаючому поколінню, які, в свою чергу, присягли на вірність Україні.

Після цього було нагородження воїнів – учасників АТО, яким В.І. Швед вручив нагрудні знаки «Учасник АТО».

Не залишилась осторонь і наші таланти, які на честь свята привітали присутніх своїми виступами. Олександр Опенько виступив із піснею про Україну, також присутні мали змогу полюбуватися колективами Козелецької гімназії №1, Білейківської ЗОШ під назвою «Рута» та спортивною молоддю, яка влаштувала велопробіг.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

21 002 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>