Звернення заступника голови районної ради з нагоди Дня пам’яті воїнів-інтернаціоналістів

Немає коментарів 87 Перегляди

imagesШановні учасники бойових дій на території інших держав!

   У цей день висловлюємо глибоку повагу всім, хто виконував свій громадянський і військовий обов’язок у «гарячих точках», учасникам бойових дій в Афганістані, героям воєн і локальних конфліктів в інших державах.
   Сьогодні український народ віддає шану всім солдатам та офіцерам, робітникам і службовцям, які брали участь у конфліктах за межами нашої держави та схиляє голову у пам’ять тих, кому не судилося повернутися на рідну землю.
      Ваш безцінний бойовий досвід необхідний для підготовки наступних поколінь миротворців, адже наша держава і надалі продовжує виконувати свою благородну місію, роблячи значний внесок у забезпечення миру та збереження добросусідських відносин між країнами світу. Ви є взірцем духу бойового братерства та взаємодопомоги.
     Бажаю вам, шановні воїни-інтернаціоналісти, міцного здоров’я і мирного неба, добра та злагоди вашим родинам, достатку і довголіття, здійснення усіх задумів та нових досягнень на благо України!

З повагою,

заступник голови районної ради Катерина Биковець

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

19 627 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>